דלתות פנים מעוצבות

דלתות פנים איכותיות​

דלתות מעוצבות -  בשביל מה?

כמה פעמים חשבתם לעצמכם שהגיע הזמן לחדש את הדלתות הישנות והמתקלפות בבית או אולי סתם לחדש ולגוון כדי שיהיה לכם מעניין למראית עין? לא חייבים להמתין עד שיגיע ראש השנה או חג הפסח כדי לחולל שינוי נעים ומרשים בכניסה לדירתכם. עם דלת פנים דקורטיבית יתחשק לכם להיכנס לביתכם, למקום שבו אתם אמורים להרגיש הכי בנוח ומוגנים ביותר. לאלפנטדור יש מגוון רחב ומעניין של קולקציות של דלתות יפהפיות לבחירה בשלל צבעים מרהיבים ומעניינים. אתם יכולים לבחור בצבע שושנים, ירדן, בניאס או כנרת ואולי לדמיין, רק אם תרצו, שאתם בכניסה לעולם אחר... או להישאר עם צבע חלק אם לא בא לכם "להתפרע" במיוחד. יש מגוון של דלתות פנים או הזזה וניתן לבצע הזמנות מיוחדות- דלתות כפולות או בשילוב זכוכית.

 

תוכלו להסתכל בתמונות לדוגמה באתר ולהחליט איזה אלפנטדור אתם.
אם בחרתם בנו, אתם מבטיחים לעצמכם יופי ואיכות במחיר משתלם.
הדלתות של אלפנטדור עשויות מפולימר, אתם בוודאי שואלים את עצמכם מה זה בדיוק החומר הזה?
פולימר הוא חלק חזק המצוי בטבע. הרי כדי להבטיח לעצמכם דלת איכותית צריך לקחת בחשבון גם את המרכיבים שלה. אם כבר החלטתם לחדש את הדלתות בבית, מלבד מראן החיצוני, תרצו להבטיח לעצמכם גם איכות מהמעלה הראשונה- דלת עם בידוד מצוין ושתישאר להרבה שנים. פרט לכך, יש לנו שירות לקוחות מעולה במיוחד בשבילכם לכל שאלה שתהיה לכם. הגיע הזמן להתרענן עם דלת מעוצבת לשביעות רצונכם.

 

דלתות פנים בשביל בית יפה

אומרים "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בתוכו", אבל אין ספק שדלת פנים מעוצבת לכניסה לבית היא המפתח לבית נעים, בעל ערך אסתטי, כזה שמתחשק להיכנס פנימה... תדמיינו איזה חשק זה יעשה לאורחים להתארח אצלכם בחגים במידה והחלטתם לארח או אם הזמנתם חברים לכוס קפה ועוגה טעימה, או שסתם חזרתם מיום עבודה ונראות הדלת פשוט עושה לכם מצב רוח טוב להיכנס הביתה. דלתות אלפנטדור הן בדיוק הקישוט של הבית שאתם צריכים, ועל חפצים מהותיים שמשמשים לשיפור ולעיטור מראה הכניסה לדירתכם לא כדאי להתפשר. אצלנו לא רק תקבלו איכות במיטבה בנוסף לנראות הוויזואלית, אלא גם המחיר לדלת כניסה הוא מהמשתלמים בשוק. אז למה אתם מחכים? אנחנו ממתינים לכם במרכז ההזמנות, באמצעות שירות הלקוחות שהינו בעל רמה גבוהה מאוד שישמח לעזור לכם בכל שאלה ופנייה.

אלפנטדור דלתות פנים

מרכז הזמנות

03-5097171