דלתות פנים מעוצבות​

אלפנטדור דלתות פנים מעוצבות

מייפות כל מקום

כיום לקוחות פחות בוחרי דלתות סטנדרטיות כי הדלתות המעוצבות מרשימות ומפוארות כל כך ובמחירים אטרקטיביים אז הן מייפות כל מקום בצורה מרשימה.גם במקומות עסקיים בוחרים היום דלתות מעוצבות  אם זה למקום שיש בו ילדים, לבחור בדלת שתהיה לא רק בטיחותית, אלא גם מושכת בצבעוניות שלה ומתאימה לקהל היעד הזה. כמו כן המגוון הגדול של עיצובי הדלתות אינו בא על חשבון הבטיחות של הדלת, מדובר תמיד בדלתות איכותיות ביותר הפועלות על פי מנגנוני הביטחון והנעילה המתקדמים ביותר. מערכות הנעילה בדלתות הן כיום משוכללות  ומאפשרות גם נעילה חד צדדית. דלתות אלו נפוצות במיוחד גם בבתי עסק, ולא ניתן יהיה לעבוד בשום שלב עם דלת חורקת או נטרקת בפתיחתה או בסגירתה דבר שיפריע לעבודה. גם עובי דלת הפנים הוא פקטור של צורך בבית או בבית העסק, ישנם כאלו המעדיפים מבחינה עיצוב דלתות מאסיביות במיוחד וכאלו המעדיפים דלתות קלילות יותר, דלתות פנים מעוצבות.

דלתות פנים מעוצבות מתאימות לחלל הבית

גם לעיצוב הבית, אם בעבר דלתות פנים שולבו בחדרים ללא כל מחשבה או תכנון רבים והורכבו במהירות בעיקר מסוגי עץ פשוטים מאד, כיום תחום דלתות פנים הפך למשוכלל ומתקדם יותר, מהווה מרכיב מרכזי בתחום עיצוב הפנים וכן מאפשר מגוון גדול ורב של אפשרויות עיצוב מקוריות או אפשרויות בחירה עם חומרים שונים ולמטרות שונות. לרוב הבחירה תהיה תמיד בסוג של דלתות פנים למשל המשלבת טריקה ללא רעשים בסגירת הדלת, וכן דלתות פנים העשויות מחומרים איכותיים שיישארו מעולים לאורך השנים ולא יתכלו ויתפוררו.

דלת פנים מעוצבת ליצור מקום יפה יותר

בעיצוב מקומות עסקיים בתי עסק כדוגמת משרדים של עורכי דין בוחרים בדלתות מאד מרשימות ויוקרתיות, וזאת לאור המבחר המרשים הקיים. למשל רופאים בוחרים בדלתות המשדרות גם נועם ורוגע, לרוב מעוצבות בצבעים כמו צבעי הלבן עם פתחי חלונות מעוטרים, דלתות שמעניקות תחושה שהפציינט בידיים הטובות ביותר. מוסיקאים ואולפני הקלטות למשל יבחרו בדלתות המשלבות בידוד אקוסטי הקריטי למהלך ההקלטה שצריכה להיות נקייה מכל רעש פנימי או חיצוני ועל כן דלת  מקצועית חיונית כאן מלבד נושא העיצוב שיכול גם הוא להיות בתחום זה עשיר בדמיון מושך ובמקוריות.

 

אלפנטדור דלתות פנים

מרכז הזמנות

03-5097171