דלתות פנים​

 אלפנטדור דלתות פנים

לבחור דלת לכל חדר בנפרד

אם בעבר דלתות נבחרו בצורה בסיסית ביותר, כיום עם שפע הדגמים והפונקציות האפשרויות הן רבות ומגוונות יותר. זה ידוע שחלל הבית הוא חלל אחיד ולכן גם עיצוב דלות הפנים יהיו צריכות להיות בקו עיצוב שמשדר אחידות. אך יחד עם זאת לכל חדר יש צורך שונה כי כל חדר מיועד למטרה אחרת, אין צורך להדר דלת לחדר ארונות או כביסה כמובן, אך חשוב לתכנן את הדלת המיועדת לחדר הילדים. חשוב גם לבדוק את איכות החומרים כי למשל בחדר האמבטיה הדלתות נרטבות לא פעם. לכן חשוב לרכוש במקרה כזה דלת פנים שהיא עמידה למים. בנוסף לכך חשוב גם ליצור פרטיות ולמקם למשל חלון שמאפשר לראות אם האור דולק.

דלתות פנים למגוון של סגנונות

המגוון של דלתות הפנים הוא עצום, יש למשל דלתות עץ שהן הדלתות הפופולאריות ביותר היום. אלו דלתות שבדרך כלל עשויות מעץ אורן או אלון, ולעיתים בסטנדרטים יוקרתיים יותר אפשר גם לבחור בסוגי עץ אחרים ויקרים יותר, כאשר בעיקרון השימוש בעץ שומר על מראה טבעי ואופייני של העץ, וכך יוצר מראה כפרי לאווירה נעימה וחמימה. דלתות העץ הן דלתות מבוקשות בכל סגנון מראה או חומר שנבקש, אך יש גם דלתות מחומרים אחרים כמו ממתכות, לכן בחרו בחברה המקצועית ביותר שיש לה את כל המידע המקיף והאמין ביותר לתחום.

דלת פנים גם לאטימות חשיבות רבה

רבים חושבים שדלתות פנים אינן חשובות, אך מה אם הדלת מרעישה ונשחקה כתוצאה מחומר לא איכותי? אז אי אפשר יהיה להגיד עליה שזו בסך הכל סתם דלת, וכיום תחום דלתות הפנים ובעיקר לבית יש לזה משמעות גדולה מאוד גם באיכות וגם בנושא העיצוב. זה לא רק שהדלת יוצרת את האווירה והסגנון, ונותנת קו עיצוב שיהיה פריט חשוב מבחינה אסתטית, חשוב לזכור גם שדלתות הפנים יוצרות את הכניסות של כל החדרים, ולכן זהו פריט עיצובי שנמצא בכל פינה. בנוסף, דלת פנים איכותית יוצרת את האיטום האיכותי ביותר בכל הקשור לקולות ולרעשים, חשוב גם שהדלת  תיסגר או תיטרק באופן שקט ולא מטריד. ומכאן החשיבות לשים בבית אך ורק בבית דלתות פנים איכותיות.

אלפנטדור דלתות פנים

מרכז הזמנות

03-5097171